כיצד למקסם את הסיכויים להשגת נכות בביטוח לאומי


אין ספק שתאונות הן חלק מהחיים של כל אחד מאיתנו, ולמרות שחשוב לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי להימנע מפציעות, לא תמיד הדברים נמצאים תחת השליטה שלנו. יחד עם זאת, ולמרות שזה דבר מאוד לא נעים להיות מעורבים בתאונה כזו או אחרת, חשוב לדעת שיש מי שיוכל לשלם לכם פיצוי הולם על מצב כזה. עברתם תאונת דרכים? הפכתם לנכים כתוצאה מפציעת ספורט או מכל פציעה אחרת? אם כך, הטיפ הראשון הוא לדעת שאתם לא לבד. אתם צריכים להכיר את הזכויות שלכם כי רק כך תוכלו לדעת מה בדיוק מגיע לכם מהביטוח הלאומי, וחשוב ביותר לא לוותר על פניה לעורך דין לענייני נזיקין.


מה יעשה עבורכם עורך הדין?


אם תיפנו אל משרד עורכי דין מוביל ומנוסה, הוא יוכל, לפני הכול, לספר לכם מה מגיע לכם והוא ינסה להבין ביחד איתכם על איזה אחוזי נכות מדובר. חשוב להבין שאחוזי הנכות שניתן לקבל מהביטוח הלאומי הם בסופו של דבר הסכום החודשי שכל נכה מקבל, ולכן חשוב להיאבק על כך. הטיפ של פנייה אל עורך דין מוביל הוא חשוב ביותר, כי לנסות להתמודד לבד אל מול הביטוח הלאומי זה לא דבר פשוט.


שיתוף פעולה וחיסון רפואי


הטיפ השני הוא להבין כבר בתחילת הדרך שככל שתשתפו פעולה טוב יותר עם הבדיקות הרפואיות שתדרשו לעבור, כך הסיכויים לקבל אחוזי נכות הולכים וגדלים. כמו כן, חשוב לדעת שצריך לוותר על החיסון הרפואי כדי שאנשי המקצוע יוכלו לעזור לכם בקבלת הזכויות שמגיעות לכם.