עורך דין תאונות עבודה 

מהן תאונות עבודה?

תאונת עבודה הינה כל תאונה אשר התרחשה בעבודה, במהלכה או בעקבות אירוע חיצוני שקשור אליה, כגון: חופשה מטעם מקום העבודה או אירוע חברתי אחר:

- תאונה אשר ארעה תוך כדי ועקב עבודתו של עובד

- תאונה אשר ארעה בדרכו של עובד לעבודה או בחזרתו ממנה

- תאונת דרכים בזמן עבודתו, במהלך נסיעתו של העובד בין אם היה אמור להגיע למקום עבודתו או חזר ממנה ובין אם על ידי נשלח על ידי מעסיקו לבצע עבודה במסגרת תפקידו

 

מומלץ, לאחר תאונת עבודה להיוועץ בעורך דין מומחה בדיני נזיקין, וזאת על מנת לממש את מירב הזכויות להן הינך זכאי. עורך דין בעל ידע מקצועי רחב בתחום הרפואה ותקנות המוסד לביטוח לאומי, יידע לנסח את עיקרי הפגיעה בצורה מסודרת, משפטית, רהוטה ונכונה וימקד את הוועדה לסעיפי התקנות הרלוונטיים לפציעה ממנה הנך סובל ובכך יביא למיקסום סיכוייך לזכות בנכות גבוהה יותר עבור פגיעתך ומכאן בפיצויים גבוהים יותר .

למשרד עורכי דין נזיקין, "הפירמה", ניסיון ארוך שנים והצלחות רבות בייצוג לקוחות מול המוסד לביטוח לאומי ומול הוועדות הרפואיות שלו.

 

עורך דין תאונות עבודה - "הפירמה"

 

התביעה לפיצויים תוגש ע"י משרדנו למוסד לביטוח לאומי בשני שלבים:


1. תביעה לדמי פגיעה (מח' נפגעי עבודה): תביעה זו מוגשת לצורך הכרה של המוסד לביטוח לאומי בתאונה. תביעה זו היא אשר מזכה את הנפגע גם בפיצויים עבור הימים בהם שבת מעבודתו בסמוך ולאחר הפגיעה. נפגע בעבודה יקבל דמי פגיעה עבור 91 ימים מיום הפגיעה. גובה דמי הפגיעה נקבעים בהתאם לגובה שכרו של הנפגע – ממוצע שכרו של הנפגע בשלושת החודשים שקדמו לחודש הפגיעה ולא יעלו על 75% משכרו. הפיצוי כולל שבתות וחגים.
במידה והוכרה התביעה כתאונת עבודה, תועבר להמשך טיפול במחלקת וועדות רפואיות.

 2. תביעה לקביעת דרגת נכות מעבודה (מח' וועדות רפואיות): הדיון בפני מחלקת וועדות רפואיות מתנהל לאחר שהוכרה התביעה כתאונת עבודה. 

הוועדה מורכבת מרופא אחד (מומחה בתחום הפגיעה) ונציג המוסד לביטוח לאומי. הרופא אינו מקבל שכר מהמוסד לביטוח לאומי ולכן, הינו בלתי תלוי במוסד .
נציג ממשרדנו יעלה בפני הוועדה הרפואית את נסיבות הפציעה/ המחלה העומדת בבסיס תביעתך. הנציג יתמוך דבריו במסמכים רפואיים ובצילומים המעידים על פגיעתך בתאונה.

 

 

רצוי בהחלט להיות מיוצג בוועדות של המוסד לביטוח לאומי, שכן, אלה המניחים כי אין צורך בליווי מקצועי משיגים תוצאות שאינן הולמות את פגיעתם ועשויים להפסיד אלפי שקלים.
אנו מכינים את תביעתך כהלכה, מכינים אותך לקראת הוועדה ומציגים את פגיעתך בצורה המקצועית ביותר בפני הוועדה, ומביאים בכך למיקסום סיכוייך לזכות בפיצויים גבוהים ביותר עבור פציעתך

 

אתה זקוק לנציג בעל ידע מקצועי רחב בתחום הרפואה, בקיא בתקנות המוסד לביטוח לאומי אשר ידע לנסח את עיקרי הפגיעה בצורה מסודרת, משפטית, רהוטה ונכונה אשר תמקד את הוועדה בסעיפי התקנות הרלוונטיים לפציעה ממנה הנך סובל ובכך יביא למקסום סיכוייך לזכות בנכות גבוהה יותר עבור פציעתך ומכאן בפיצויים גבוהים יותר.

 

עורך דין תאונות עבודה

 

לשיחת ייעוץ חינם, ללא התחייבות, פנה אלינו ל"פירמה" בטלפקס
08-6469368 או לנייד שמספרו 052-6167561, או השאר פרטייך כאן ואנו נחזור אליך בהקדם.